Maturitní tabla

Užijte si focení Vašeho originálního maturitního tabla. Máme skvělé nápady, zajistíme profesionální zpracování a výsledek.

Užijte si skvělou zábavu při focení Vašeho maturitního tabla! Sejděte se ještě jednou se svými spolužáky a udělejte si společnou radost, která Vám zůstane dlouho v paměti. Vaši představu dokážeme zrealizovat od nafocení, retuše až po dokonalé výsledné zpracování a tisk. Vaše jedna z posledních středoškolských show může začít!

Jak focení maturitního tabla domluvit?

Nejprve se sejdeme a domluvíme na tom, jak by mělo tablo vypadat. Stačí jen přibližná představa, s detaily a finálním provedením už Vám pomůžeme. Nebojte se inspirovat u Vašich předchůdců, nebudeme je kopírovat, tablo nafotíme originálně a po svém.

Jak focení tabla probíhá?

Záleží podle tématu... Pokud fotíme venku, sejdeme se naráz na domluveném místě. Pokud fotíme ve studiu, pak si nejspíš domluvíme skupinky po cca 5ti lidech v půlhodinových intervalech (ono to naše studio není nafukovací a kromě toho třicet lidí naráz určitě ve studiu fotit nebudeme).

Jak tablo vznikne?

Po nafocení se dáme do práce... Fotečky roztřídíme, vybereme společně ty nejlepší záběry a podle domluveného tématu je vyretušujeme a upravíme. Jestli budeme dohodnuti na zhotovení celého tabla v jednom kuse, vytvoříme grafický návrh. Ten odsouhlasíme a vše podle domluvy vytiskneme na prakticky libovolný formát.

Garantujeme Vám skvělé a originální tablo

Vytvoříme společně s váma jedinečné tablo, které zaujme a pobaví. U focení se úžasně pobavíte. Objednejte si focení maturitního tabla co nejdříve!


jana@michalpavlasek.cz
777 578 580
Jana Maturová
organizace focení, vizáž, postprodukce, rámování

Telefon

E-mail

Váš dotaz nebo přání

23.7
let foto
zkušeností
2 730
uživatelů
na webu
4 122
úžasných
focení
2 166
fotek za
3 týdny