Rámování fotografií a obrazů

Úžasné fotoobrazy z Vašich fotografií klidně ještě v den focení. Bez stresu a s úsměvem.

Profesionální rámy Nielsen

Naprosto dokonalá harmonie, obrovský výběr profilů a barev. Budete mít nový osobní a osvěžující doplněk Vašeho bytu. Luxusní rám Nielsen na míru. Výhody fotoobrazu: Zářivé barvy tisku. Pasparta umocní umělecký vzhled. Antireflexní sklo nebo laminace si poradí s odlesky.

Hliníkové rámy Nielsen. Nechte si Vaše fotografie zarámovat do hliníkového rámu Nielsen, obraz se bude výborně hodit do moderního interiéru u Vás doma nebo ve firmě. Dřevěné rámy Nielsen. To musíte vidět! Poctivé dřevo s obrovským výběrem barev a profilů pro Vaše tradiční útulné interiéry. Vhodné také pro originály a reprodukce maleb.

Laminace fotografií

Fotolaminace podstatně prodlouží životnost a stálost barev fotografie, eliminuje veškeré odlesky a oproti běžnému krycímu sklu fotorámů je lehká jako peříčko. Vaše fotografie zušlechtíme profesionální matnou fotofolií Drytac řady Protac a vytvoříme z ní moderní skvost. Fotografie bude voděodolná, otěruvzdorná, navíc pod laminační fólii se nedostane prach a vlhkost (pod sklo ano).

Rámečky pro Vaše fotečky

Vybírejte na našem shopu www.michalpavlasek.cz/shop. Najděte si ten svůj rámeček. Od nejmenších rámečků třeba ve tvaru klíčenky až po větší rámy na velké fotografie a obrazy. Rámečky s dětskými nebo svatebními motivy. Výhody rámečku: Rychlé a vkusné řešení pro Vaše fotografie.

Objednáte jednoduše

Pošlete nebo přineste fotku na jakémkoliv nosiči (flash, CD, DVD, papír / naskenujeme) a vše ostatní zařídíme.

Přejít na shop Michala Pavláska

Chcete se na něco ohledně rámování a rámečků zeptat?

Jméno
Email
Telefon
Moje přání
Mám zájem o

23.7

let foto
zkušeností

2730

uživatelů
na webu

4122

úžasných
focení

2166

fotek za
3 týdny