Zásady ochrany osobních údajů

Ochrana Vašich údajů je pro mne velmi důležitá a proto plně probíhá v souladu s GDPR. Mým cílem je udělat pro Vás ty nejúžasnější fotografie, fotoobrazy a další služby spojené s focením. To vše samozřejmě na základě Vašeho souhlasu.

Osobní údaje tedy budu zpracovávat za těmito účely:

abychom spolu mohli dohodnout termíny focení,
aby pro Vás byla přístupná členská sekce s termíny, náhledy, objednávkami.
abych Vás mohl informovat o svých nabídkách, online kurzech, knihách a dalších mých produktech.

Jaké osobní údaje potřebuji k tomu, abych Vám mohl ve světě focení pomáhat?

Potřebuji Vaši e-mailovou adresu, jméno, telefon, adresu a to, co Vás zajímá, o co máte zájem, s čím si nevíte rady. To abych Vám dokázal pomoci přesně s tím, s čím si budete přát.

Jak budu Vaše údaje využívat k tomu, abych pro Vás udělal ty nej... fotografie?

Budu Vám zasílat e-maily s tipy, radami, praktickými návody a postupy, s mými zkušenostmi z 24 let profesionálního focení a také Vás budu pomocí e-mailů informovat o mých online kurzech a elektronických knihách.

Pomocí segmentace údajů zajistím, aby se k Vám ve správnou chvíli dostávaly ty správné informace a má pomoc byla co nejefektivnější.

Pomocí cookies (krátkých textových souborů uložených do Vašeho počítače) Vás pak budu o všem důležitém (nová služba, akční nabídka, nový článek, výhodný vstup do kurzu, nový e-book) informovat na sociálních sítích.

Vaše údaje jsou v bezpečí!

Vaše údaje nikdy neposkytnu třetí straně. Stejně jako Vy nemám rád spam a tak všechny mé e-maily jsou opatřeny odhlašovacím odkazem. To pro případ, že byste si již nepřáli ode mne dostávat žádné další zprávy.

Kdo přesně shromažďuje Vaše údaje?

Údaje shromažďuji já osobně, tedy Ing. Michal Pavlásek, fyzická osoba se sídlem V Teničkách 613, 686 01 Uherské Hradiště, IČ: 47342391.

Tento subjekt shromažďuje údaje. V případě, že použijete odhlašovací odkaz nebo napíšete na michal@michalpavlasek.cz informaci o tom, že si nepřejete dostávat žádné další zprávy, dojde k trvalému smazání Vašich osobních dat u tohoto subjektu.

Jak dlouho budu shromažďovat Vaše osobní údaje?

V podstatě tak dlouho, jak si budete přát. Tedy dokud Vám budou moje emaily a produkty užitečné. Rozhodně jen do doby, kdy si již informace ode mne nebudete přát dostávat.