Reportážní focení

Poutavé fotoreportáže z Vašich akcí! Našlapané koncerty, zajímavé výstavy, předváděcí akce, maturitní tabla...

Focení architektury a objektů

Potřebujete profesionální fotografie Vaší firmy, výrobních prostor, kanceláří, technologického vybavení a podobně?. Zajistěte si pěkné počasí pro exteriérové fotografie, případně úklid pro interiérové fotografie, o zbytek se postaráme my.

Možná si řeknete, v čem budou fotografie od nás jiné od těch, které si sami nafotíme naší digitální zrcadlovkou? Kromě potřebných znalostí a zkušeností máme také pořebnou speciální fototechniku pro tento druh focení, zejména speciální tilt-shift objektiv Canon TS-E 24mm:

Objektiv Canon Tilt Shift 24mm

Vše
Produktová fotografie
Architektura a objekty
Maturitní tabla
Letecká fotografie

Letecká fotografie

K focení letadel a leteckých snímků jsem se dostal před více než 14ti lety, kdy jsem fotil ultralehká letadla Eurostar kunovské firmy Evektor-Aerotechnik. Dlouhá léta praxe a desítky nalétaných hodin mi pomohly leteckou fotografii vypilovat a dokonale objevit její kouzlo. V dnešní době fotím zejména pro známého výrobce ultralehkých letounů BRM AERO. Z rozsáhlého archívu jsem pro Vás vybral nĕkolik zábĕrů, pojďte lítat s námi...

Focení originálních maturitních tabel

Užijte si skvělou zábavu při focení Vašeho maturitního tabla! Sejděte se ještě jednou se svými spolužáky a udělejte si společnou radost, která Vám zůstane dlouho v paměti. Vaši představu dokážeme zrealizovat od nafocení, retuše až po dokonalé výsledné zpracování a tisk. Vaše jedna z posledních středoškolských show může začít!

Naši spokojení klienti

Portrétní focení Michala Pavláska / Niveko
Portrétní focení Michala Pavláska / BRM AERO
Portrétní focení Michala Pavláska / Bureau Veritas
Portrétní focení Michala Pavláska / Rembrandtin
Portrétní focení Michala Pavláska / Kusák stomatologie
Portrétní focení Michala Pavláska / ODS

Ano, mám zájem o kvalitní reportáž

Jméno
Email
Telefon
Moje přání
Mám zájem o

23.7

let foto
zkušeností

2730

uživatelů
na webu

4122

úžasných
focení

2166

fotek za
3 týdny