10 důvodů proč k nám

Nehazardujte a dojděte na focení do zákazníky oblíbeného fotostudia Michala Pavláska v Uherském Hradišti.
10 důvodů proč k nám

Pořád váháte? Tady je hned 10 skvělých důvodů, proč přijít na focení do fotostudia Michala Pavláska v Uherském Hradišti.

1 Budete se cítit jako doma

To, že jsme "ve svém" má pro Vás hned několik výhod. Okamžitě po vstupu Vás okouzlí pohodová a rodinná atmosféra, která pohltí jakékoliv obavy z focení. Přivítáme Vás v místnosti pro hosty, kde jistě najdete inspiraci, co krásného udělat s Vašimi fotkami. Ve studiu je prostorná šatna a zázemí pro ty, kteří se fotí. Pokud přijedete z velké dálky, máme tady rovněž místnost pro přenocování až 4 osob. K dispozici budete mít projektor s plátnem, hifi přehrávač multimediálních souborů a ozvučení 5.1 jako v koncertním sále nebo rockovém klubu.

2 Profi zázemí a vybavení

Nebojte se, technika v našem studiu je přívětivá. Namísto silných - a protivných - světel využíváme lehce svítící velkoplošné reflektory, takže si ani nevšimnete, že jste ve fotostudiu. Fotit Vás budeme tou nejlepší technikou a výsledek bude dokonalý. Při kreativním focení rádi s Váma využijeme barevné efekty, umělý dým či sníh, to je pak zábava!

3 Dojedete snadno odkukoliv

Parkování přímo před studiem. Pěšky z centra města 5 minut, z autobusového nádraží 6 minut, z vlakového nádraží 7 minut. Pokud máte vrtulník nebo tryskáč, pak můžete přistát na 4 km vzdáleném letišti. Jednoduše řečeno, nenajdete žádnou překážku k tomu, abyste dojeli na focení odkudkoliv. Pro východočechy, moraváky, slováky a rakušáky na otočku, pro západočechy výborné jako jednodenní dovolená třeba s noclehem. Město Uherské Hradiště je nádherné, dojeďte.

4 Termíny na míru

Máte na výběr z několika volných termínů a ten, který se Vám bude hodit, si pohodlně zarezervujete online. Když Vám ani jeden z termínů nebude vyhovovat, pak se nám ozvete a dohodneme spolu individuální termín. Focení si můžete domluvit například i v odpoledních hodinách, kdy už máte volno po práci, po škole.

5 Výsledky rychlostí blesku

Do zpracování fotografií se pouštíme většinou ihned po nafocení. Může se tedy snadno stát i to, že než se ze studia vrátíte domů, tak už na Vás čekají pečlivě zpracované fotografie a náhledy všech fotografií. Rychlost oceníte nejvíc tehdy, kdy chcete třeba fotoobraz věnovat jako dárek a časově Vám "teče do bot". Nebojte se, vytiskneme, zarámujeme, všechno stihneme.

6 Fotoobrazy a rámečky přímo u nás

Až budete mít před sebou hotové fotografie, tak budete chtít něco víc než jen soubor v mobilu. Ty nej... záběry Vám zarámujeme na plátno nebo vytiskneme na fotopapír, zalaminujeme a vsadíme do rámu, který Vás zaujme. Velkoformátový tisk provádíme přímo v našem fotostudiu. Rámujeme pro Vás v naší skvěle vybavené dílně. To vše prakticky na počkání. Rámečky pro Vaše fotečky si vyberte osobně u nás ve fotostudiu nebo pohodlně na našem eshopu.

7 Budete v péči zkušených

Snadno dostupná fototechnika způsobila, že dnes je každý majitel fotoaparátu "professional photographer". Stačí proletět facebook. Jenže ono to není jen o fotoaparátu, ale hlavně o komunikaci, o pohodě, o emocích, které na fotografiích musí být. Přes 24 let sbírám zkušenosti, mám za sebou 4 122 báječných focení. Tak co, svěříte mi svou důvěru?

8 Pomůžeme mladým modelkám

Focení modelek je naše specialita, naše "vlajková loď". Fotomodelka si u nás může vyzkoušet casting, fototest, profesionální modelingové focení spojené se speciální vizáží. Modelkám nafotíme profesionální fotobook, který jí otevře cestu k vysněné kariéře. Kromě toho všeho modelku nesměrujeme správnou cestou, aby se vyhnula neférovému jednání ze strany řady agentur a fotografů.

9 Fotky si prohlídnete kdekoliv

A nejenom to. Díky vymazlené sekci pro registrované uživatele si prohlídnete náhledy Vašich fotografií třeba na dovolené. Náš web je totiž plně responzivní, zobrazíte jej tedy na jakémkoliv zařízení bez problémů. Získáte také přístup k přehledům termínů focení, přehledu a stavu objednávek. Hotové fotografie budete mít ke stažení ve velkém rozlišení.

10 Dárkové poukazy potěší

Hledáte originální dárek a dochází vám nápady? Ze zkušeností našich zákazníků je dárkový poukaz na focení pro obdarovaného skvělý zážitek a výsledek potěší i darujícího. Spoustě lidem dodá dárkový poukaz "kuráž" a díky ní zažijí focení, které by si jinak nejspíš nedopřáli. Víc informací najdete na stránce dárkové poukazy.

Petra & Tom

Ahoj, jeee moc děkujeme. Určitě jsme se nevideli naposled jak budeme mít termín svatby, dame vědět budeme vás tam chtít. A děkujeme za fotečku grátis jste moc hodní.

Petra & Tom       Přečíst další reference        Objednat focení
jana@michalpavlasek.cz
777 578 580
Jana Maturová
organizace focení, vizáž, postprodukce, rámování

Telefon

E-mail

Váš dotaz nebo přání

23.7
let foto
zkušeností
2 730
uživatelů
na webu
4 122
úžasných
focení
2 166
fotek za
3 týdny