Dělej co Tě baví a za honorář. Dělej profesionální fotomodeling. Drtivá většina dívek, co si říkají modelky, fotí jen tak pro zábavu většinou s amatérskými fotografy metodou TFP. Tento způsob bohužel nikam nevede a často končí stejně rychle, jako začal. Chytni příležitost za pačesy a jezdi do mého fotostudia za profi prací a výdělkem. Prohlídni si moji nabídku:

Vzácná nabídka číslo 1 - Obrovské zkušenosti

Fotím modelky přes 24 let, za tu dobu jsem pracoval s tisícovkami modelek. Díky tomu je práce v mém fotostudiu zábavnou a tvořivou událostí. Mám nápady, vím, co chci, umím Ti to předat. U mne to při focení neskončí pokynem... "Dělej co chceš."

Focení za honorář Little Caprice
Focení za honorář Michal Pavlásek 2
Focení za honorář Michal Pavlásek 3
Focení za honorář Markéta

Vzácná nabídka číslo 2 - Seriózní jednání

Ke mně do studia dojeď bez sebemenších obav, vše probíhá naprosto profesionálně bez postranních úmyslů. Nepotřebuji se seznamovat, nepotřebuji za focení žádné "protislužby" :-)

Vzácná nabídka číslo 3 - Profi zázemí a výsledek

Fotit budeme v profesionálně vybaveném vlastním fotostudiu s veškerým zázemím (šatnou, sociálním zařízením...) Studio je v centru města Uherské Hradiště s možností parkování přímo před domem. Nelákám Tě do pronajatého fotostudia, kde bych se sám cítil jako slon v porcelánu.

Jsi ta, kterou hledáme?

Pro focení za honorář potřebujeme, aby jsi:
- byla fotogenická, usměvavá, optimistická,
- měla pěknou štíhlou postavu,
- ráda fotila i akty,
- byla starší než 18 a mladší než 22 let,
- byla bezdětná.

Jak začít s focením za honorář?

Dojeď k nám do studia v Uherském Hradišti na casting nebo nám pošli casting online

Chcete se na něco ohledně obrazů na plátně zeptat?