Blog

O focení a tak...

Děkujeme za příležitosti vám radost a zábavu dopřát

19.11.2018 Kategorie Rodiny
blog-michalpavlasek-radost-zabava.jpg

Pocity všech přicházejících na focení jsou téměř stejné. Dospělí se domnívají, že nejsou fotogeničtí.  Některé děti se těší na nový zážitek a jiné jeví známky nezájmu, protože rodiče zase cosi vymysleli. Někde uvnitř ale všichni dobře ví, že cíl udělat prarodičům a i sobě radost a mít společné rodinné fotky je dobrý nápad.

Dárky, které osloví i vaše potomky

9.11.2018 Kategorie všechny
blog-fotokniha-hana002.jpg

Dobrý večer paní Jano, od Vás a pana Pavláska mám dárky, které nelze zaplatit penězi a nejen, že přinesly moc hezké chvilky nám, zúčastněným, ale jistě i do budoucna, osloví i naše potomky.

Fotografem za jeden den? Luboš to zkusil.

9.6.2018 Kategorie reportáže
album1806080011ucs.jpg

Luboše čeká cesta do Kanady. Obrátil se na nás hned s několika prosbami. Ta první byla pomoc s výběrem foťáku, ta druhá pomoc s objednáním a další naučit jej s novým přístrojem fotit. Všechno jsme společně zmákli. Přečtěte si jak.

Procházka v oblacích

8.9.2016 Kategorie všechny
michalpavlasek-1680x1050-10-duvodu-vsechno-01.jpg

Nedávno jsem fotil s bývalou letuškou a řeč se stočila na - jak jinak - nejveselejší, v tomto případě nejbizarnější - zážitky z letuškovského poletování v oblacích. Každý z Vás, kdo čeká binec na palubě, nesrovnalosti s jídlem, blbé výhledy z okna, zvířata na palubě atd, bude nejspíš překvapen, protože toto fakt nečekal. Čtěte dál!

Dovolená v pohádce? Není problém!

15.6.2015 Kategorie reportáže
chata-ujelena-web.jpg

Pro našeho dlouholetého zákazníka, majitele několika rekreačních objektů v Jeseníkách, jsme dokončili novou verzi webu s rezervačním systémem. Nafotili jsme interiéry i exteriéry, na webu chata-ujelena.cz posuďte, jak se nám to povedlo. Srdečně Vás zveme, zažijete krásnou dovolenou!

Budeme na koncertech s Váma

11.6.2015 Kategorie reportáže
buchlovske-hudebni-leto-2015.jpg

Letošní Buchlovské hudební léto bude až po okraj naplněno výbornou muzikou. Moje osobní srdeční záležitost je UB40. Kdo nezná, vygůglujte Red red wine nebo Kingston town a dojděte na koncert také. Je nám ctí, že Vás tak trochu můžeme doprovázet ve formě loga na plakátech, letácích, bannerech... Go VICHR go!

Nikola Krůželová se objeví v kampani Blažek

5.3.2015 Kategorie modelky
nikola-kruzelova-blazek.jpg

Čerstvá vítězka modelingové soutěže Czechoslovak TopModel, sedmnáctiletá Nikola Krůželová, se ještě ani neohřála na pomyslném trůně vítězky a už se vrhla do práce. A ne ledajaké. Přesně týden poté, co získala titul Czechoslovak TopModel 2014, se Nikola zúčastnila natáčení propagačního videa módního domu Blažek.

Tereza Smejkalová stála modelem už jako devítiletá

5.3.2015 Kategorie modelky
tereza-smejkalova.jpg

Hodonínský deník:
Rohatec – Náhodným setkáním začala cesta Terezy Smejkalové z Rohatce do finále prestižní soutěže. „Agent si mě všiml ve vlaku, když jsem jela ze školy. Vizitku mi pak poslal po kamarádkách. Chvíli jsme nabídku s mámou zvažovaly, hlavně kvůli škole, ale pak jsem si řekla, že to zkusím," popisuje Tereza Smejkalova, jak se dostala do soutěže Schwarzkopf Elite Model Look Czech Republic 2012.

ARGEMA na poli

8.9.2014 Kategorie reportáže
argema140829cs.jpg

Vydání nového CD skupiny ARGEMA se blíží a tak mne Pepa Pavka oslovil ohledně nafocení promo fotek. Jak by ne, staří kamarádi? Sraz na zámku Ořechov, tam několik interiérových fotek a pak hurá do luhů a hájů :-) Sluníčko už nám zapadalo, přesuny musely probíhat trochu ve stylu rallye, pak si chudáci kluci ani nemohli dát v klidu cigárko, honil jsem je do práce. Co říkáte na výsledek?

Nevšední řemeslník

5.8.2014 Kategorie všechny
 

Musím se s váma podělit o pozoruhodný zážitek...

Bydlíme v rodinném domě, kde jsme potřebovali udělat terasu pod francouzským oknem. Rozhodil jsem sítě a v ní mi uvízl sympatický řemeslník, který terasu kvalitně zvládne, navíc v rozumném termínu. Slovo dalo slovo a řemeslník se dal do práce. Všechno šlo jako na drátkách, nestačil jsem žasnout. S výsledkem jsem byl víc než spokojený. Zbývalo již jen zaplatit. Když onoho řemeslníka požádal o cenovou kalkulaci, pravil: "Největší odměnou mi bude, pokud si budu moci svoji práci vyfotit, zdokumentovat a dát do svého portfolia, které potřebuji pro své klienty. A pokud dáte odkaz na mou práci na Facebook, budeme srovnaní. Peníze žádné nechci. Budu také rád, když budu moci stejným způsobem pracovat i u Vašich známých, opravdu potřebuji pěkné portfolio."

Takže my máme terasu zadarmo, řemeslník skvělou referenci a pro Ty z vás, co potřebujete něco řemeslného zhotovit, kontakt na bezvadného člověka.

Fotky cestovatelky

16.7.2014 Kategorie reportáže
20140712_100541_resized.jpg

Letecké fotografie letounu BRISTELL úspěšně cestují po celém světě, tentokrát na slunné Floridě a výstavě AOPA. Jak říká John Rathmell, "Pictures of RG very popular."

Potřebuju rychle fotky a včera bylo pozdě

30.5.2014 Kategorie reportáže
zlatat1405200175ucs.jpg

Štěstí přálo nám i Zlatě a vše klaplo. Z focení pro poradkyni španělské šperkařské značky Cristian Lay jsou povedené fotky a Zlata s nimi už i soutěží o focení titulní strany do katalogu šperků.

Skutečné nebo obrazy? Tak napůl...

29.4.2014 Kategorie reportáže
album1404270021ucs.jpg

V neděli 27.4.2014 byla ve strážnickém zámku slavnostní vernisáží zahájena putovní výstava "Na krála, matičko, na krála!". Výstava je věnována zápisu jízdy králů na jihovýchodní Moravě do světového seznamu UNESCO. Prohlídněte si unikátní exponáty, vytvořené z velkoplošných fotografií v životních velikostech, doplněné reálnými doplňky. Exponáty jsou tak věrné svým originálům, že je spousta návštěvníků zdravila -hlavně babičky u vchodu :-)

Jak se fotí letadla?

25.4.2014 Kategorie reportáže
brmaero1404160063kolaz-ucs.jpg

Ten den jsem se na focení obzvlášť těšil... Na programu bylo focení interiéru letadla BRISTELL pro společnost BRM AERO. A bylo se nač těšit! Kromě obvyklého obíhání letadla ve snaze najít ten nej... záběr jsem také absolvoval zvedání na vysokozdvižném vozíku nad letadlo a to s veškerou technikou včetně osvětlovače Martina :-) Na první fotce vidíte backstage foto, na dalších konečné výsledky.

Lepší než Photoshop

16.4.2014 Kategorie reportáže
brmaero140416_0116ucs.jpg

Dnešní ráno popršelo, pak se začalo klubat sluníčko a z toho vznikla nádherná duha. Fotka je kromě úrovní a kontrastu bez jakýchkoliv úprav. To znamená, že příroda toho umí ještě pořád mnohem víc než Photoshop :-)

Snad jsem klukům pomohl do finále

11.4.2014 Kategorie reportáže
filiph140321-kolaz.jpg

Fotil jsem pro kluky (kadeřníka Filipa + modela Štěpána) soutěžní účes do soutěže WELLA Junior Cup, snad jim i fotečky pomohly, že postoupili do první desítky finalistů! Gratuluji a držím vám palce!

Zase jsem o trochu mladší...

4.4.2014 Kategorie Rodiny
skolka140403-michal-pavlasek.jpg

Včerejší focení dětí ve školce jsem si náramně užil, byl krásný slunečný den, pro některé děti až moc (mhouřily očička).... Nakonec to ale zvládly dobře, že?

Unikát! 3D výstava

31.3.2014 Kategorie reportáže
na-krala-maticko-na-krala.jpg

Tak to ve studiu ještě nebylo... Focení lidí v krojích, to ano, ale focení takové, aby z toho vznikly skládačky 2D, 3D v životní velikosti, to ne. Srdečně Vás zvu na výstavu!

Eva měla na workshopu narváno

24.3.2014 Kategorie reportáže
evka-worshop.jpg

Nehtíková lady Eva Plachá nehtyzlin.cz opět nezklamala a program 1. ročníku workshopu byl našlapaný od začátku až do konce. Krásné prostředí hotelu Atrium v Otrokovicích bylo připraveno od ranních hodin a rychle se plnilo šedesátkou účastnic workshopu.
Pro všechny bylo připraveno několik stánků se službami rocklakování, líčení, focení, masáže, zábaly rukou, věštba z karet, které děvčata ráda využila. I naše fotostudio michalpavlasek.cz mělo zde svůj stánek.

Terezku nejde nechválit

22.1.2014 Kategorie modelky
terezas1204240193ucs.jpg

Jedna z mých NEJ glamour modelek Tereza je v New Yorku a tamní fotograf, který s ní bude fotit, se ptá na referenci. Napsal jsem toto: "Tereza is one of most amazing - not just models- but GIRLS - I ever worked with. She is natural, the result is really hot but not artificial. If you prefer good photos directly from camera, not after hours and hours in Photoshop, Tereza is excellent for it. Tereza can show you photos taken by me, NO Photoshop retouchings but colours, levels.. are made. With Tereza you will hit the target! Let me know, if you can. Good luck!"

Pohlaďte duši

25.9.2013 Kategorie všechny
doktor-zivago.jpg

Nádherný film, doporučuji!

Adélka titulka

14.8.2013 Kategorie modelky
centro-zlin-podzim-2013.jpg

Na obálce nákupního centra Centro Zlín podzim 2013 se krásně vyjímá Adélka Rezková, vítězka soutěže Tvář Dobrého dne 2012. Že jí to tam sluší?

Takový polštářek musíte mít :-)

18.7.2013 Kategorie Rodiny
polstar1307180002u.jpg

Dnes nám přišel měkoučký polštář s celoplošným fototiskem. Již na webu vypadal lákavě a na živo je to paráda. Fotodárek jak se sluší a patří. Přijďte se na polštář podívat do ateliéru . Objednání je jednoduché a rychlé. Jsme fotosběrna fotolab.cz, zásilku si nechte doručit k nám a ušetříte za poštovné. Objednejte na fotolab.cz . Potřebujete poradit, jak objednat? Přineste si fotku a pomůžeme s objednávkou.

Chčije a chčije...

4.6.2013 Kategorie všechny
rainy2013.jpg

Počasí jako stvořené pro grafiky, webdesignery, fotografy, programátory, horníky... Aspoň nemáme pocit, že nám venku unikají letní radovánky :-)

Jsme v Playboyi!

3.6.2013 Kategorie modelky
playboy-2013-02-2.jpg

S Terezkou Šauerovou jsme obsadili několik stránek v časopisu Playboy!

Za focení... párek!

27.3.2013 Kategorie Rodiny
 

Hláška dne při focení :) "Adélko,Ty jsi tak šikovná a hodná holčička, to si určitě zasloužíš velkou odměnu, maminka s tatínkem Ti koupijou veliké kokinko".....její reakce "já nechcu kokinko, já chcu páááárek"!!! :D

Když se to vysype nebo vylije, nejde to uklidit... Co to je?

28.2.2013 Kategorie reportáže
evaplacha1302260054ucs.jpg

Pro nově vznikající web naší milé kamarádky Evy Plaché fotíme v těchto dnech nové fotografie nehtíkových i jiných produktů. Škoda že si taky nemůžu nehty nalakovat :-)

S BRM AERO po celý rok

20.12.2012 Kategorie reportáže
brmaero-kalendar.jpg

Úspěšně jsme předali exkluzivní kalendář pro výrobce letadel BRM Aero. Většina fotografií byla pořízena na Floridě, USA. Máme z něj radost :-)

wé wé wé

28.10.2012 Kategorie reportáže
stanislavblaha1.jpg

Místostarosta Uherského Hradiště má nový web a na něm fotografie z mého fotostudia. Díky za důvěru!

Náročný rébus

23.10.2012 Kategorie reportáže
evaplacha1210220011us.jpg

Přátelé, kamarádi! Na Facebooku jsem vám dal rébus, aby jste uhodli, co jsem to vlastně vyfotil. Odpovědi byly přízemní, troufalé, odvážné a některé přímo - nebojím se to říct - famózní. Bohužel nikdo z vás neuhodl, že je na fotografii Ozdoba na nehty, lépe řečeno ozdobná fólie. Na výrobek v krabičce mrkněte tady. Výhra tedy zůstává u mne ve studiu na příští rébus... Mám zas něco nachystat?

České letadlo focené v Americe, publikované v Rusku

23.8.2012 Kategorie reportáže
sebring-aon2012-1.jpg

Moje fotografie pro BRM AERO ze Sebringu na Floridě na titulce ruského časopisu (www.aviajournal.com)!

Pretty woman

23.8.2012 Kategorie Rodiny
marketas1208220215ucs.jpg

Fotil jsem s Julií Roberts!

Ne, tentokrát si z nás Ondra nevystřelil

22.8.2012 Kategorie svatby
machalkovi1207270082ucs.jpg

Lucka a Ondra Machálkovi nechtěli moc přehánět svatební focení v den svatby a tak jsme dali dohromady nápad předsvatebního focení. Sranda byla, o tu šlo, fotky mají šmrnc díky hlavním aktérům. Díky! I když pro puritánské příznivce klasických svatebních reportáží možná hůře stravitelné :-)

Hlavně klid!

22.8.2012 Kategorie svatby
svatba1208040644ucs.jpg

Svatba by měla probíhat v pohodě a fotograf by měl novomanžele umět uvolnit a dostat do klidu. Jak se mi to daří, posuďte na fotce Petry a Kamila Hanáčkových.

Dá se focením vydělat? Dá, ale neumí to každý...

8.8.2012 Kategorie modelky
 

Můj komentář k diskuzi na Facebooku, kde jedna slečna radí druhé, aby si focením začala vydělávat: "Vydělávat si focením jde čím dál víc těžko, protože geometrickou řadou přibývá fotografů a hlavně takových, kteří za focení modelkám odmítají platit. A holky jim to většinou žerou a jsou rády, že mají alespoň využití volného času. Takže si za nedostatek peněz můžou samy. Z celého fotomodelingu je pak jeden velký koníček, kde všichni a všechny fotí, ale všichni mají holou pr... :-)".

Ti hrajou!

11.6.2012 Kategorie všechny
ultravox-brilliant.jpg

Právě poslouchám novinku od mých oblíbených Ultravox, Brilliant a je to naprostá bomba. Kluci, když se k vám vrátil Midge Ure, prohlašovali jste, že už nic nového nebudete vymýšlet a že nové CD nebude. Za porušení tohoto slibu byste měli dostat metál!

28.5.2012 Kategorie modelky
ddk1204270006-web-ucs.jpg

Ještě jednou v butiku PRISCO, dnes Tamara.

Svatby a zuby

25.5.2012 Kategorie svatby
 

Hádejte... Co má společného stomatologie a svatební fotografie? Netušíte? Ode dneška si můžete prohlédnout moje svatební obrazy a plátna v krásném prostředí Stomatologie Kusák v Ostrožské Nové Vsi. Takže kdo potřebuje poléčit zoubky, objednejte se, prý to dnes už vůbec nebolí. A až tam budete, rozptylte se, kochejte se.

21.5.2012 Kategorie modelky
ddk1204270079-noviny-ucs.jpg

V butiku PRISCO i v blízkém okolí to tentokrát slušelo Evě.

To jsou nohy...!

14.5.2012 Kategorie modelky
ddk1204270074-web-ucs.jpg

Další slečna, tentokrát Nikola, se ohákla v butiku PRISCO. Sluší, že?

Buchlov na 21ce

10.5.2012 Kategorie reportáže
album120509-8us.jpg

Ze zlínské 21ky je krásný výhled na široké daleké okolí! Zajděte se tam podívat a zároveň si prohlídněte výstavu fotografií Michala Pavláska - reportáže z akcí pořádaných Národním památkovým ústavem na hradě Buchlově.

7.5.2012 Kategorie modelky
ddk1204270033-noviny-cs.jpg

Kupte si noviny Dobrý den s Kurýrem nebo mrkněte na www.idobryden.cz, začala běžet INspirace, stránka pro dívky a ženy. Zahájili jsme focením v butiku PRISCO v pasáži Slunce v Uherském Hradišti.

Terka s fotkama válí

2.5.2012 Kategorie modelky
miss-blesk-tereza-sauerova.jpg

Terezka Šauerová vyhrála s mými fotkami dubnové kolo Miss Internet BLESK 2012! Jsem rád, že naše společné snažení ve studiu a přirozená krása Terezky zapůsobily. Holky, přihlaste se, jde to!

Letecká svatba

21.4.2012 Kategorie svatby
svatba120421_0591ucs.jpg

Šárko a Michale, vám to dnes krásně vyšlo. Počasí snad někdo řídil z leteckého dispečinku, musíte tam mít hooodně dobré známosti. Nebo že byste měli známosti až úplně nahoře? Díky moc za důvěru, myslím, že jsme ty krásné momenty vychytali...

Nikola a Tygr

18.4.2012 Kategorie modelky
nikolak1202060319ucs.jpg

Focení s Nikolou - sluníčko, pohoda na sedačce :-) Při některých fotkách mi pomáhal náš kocour Tygr, určitě poznáte, při kterých.

Mladé modelky a modelové

12.4.2012 Kategorie Rodiny
skolka-komenskeho1203280477.jpg

Focení dětí ve školce Komenského. Paní učitelky už ví, že se budu po školce motat skoro tři hodiny, někdo jiný by za tu dobu měl už i hotové fotky :-) Jako vždy jeden klučina, co nemá fotografy rád a nehodlá se se mnou vůbec zahazovat (nakonec to stejně vyšlo). Jako vždy makačka najít přesně ten moment, kdy jsou děti na společných fotkách uvolněné, ale ne zas moc. Dětičky, byly jste fajn!

Západ shůry

5.4.2012 Kategorie reportáže
brmaero120404_0160ucs.jpg

Výrobce letadel BRM Aero nezahálí, světlo světa spatřilo jejich demo - nádherná řemeslná práce, design od zkušeného Mirco Pecorariho... Počasí nám přeje, nasedám do malinkého ulralightu, ze kterého předtím odmontovali moje dveře, aby nezavazely při focení. Snad mě ten pás udrží. Udržel a povedly se pěkné letové fotky, pak trochu fotek na zemi a jdeme chystat firemní stánek.

How are you?

30.1.2012 Kategorie reportáže
florida1201240231.jpg

Tak jsem objevil Ameriku! :-) úžasný týden na Floridě s úžasnýma a zapálenýma lidma (www.brmaero.com, www.bristell.com). Nádherné počasí nám přálo a úkol nafotit letadla v americkém prostředí jsme splnili. Podívejte se na fotogalerii. Díky moc, Milane, Johne, Johne, Barry, Lauro, Jeffe, Louisi...!

To byl rok 2011

23.12.2011 Kategorie všechny
 

Vánoční čas je tady, dovolte mi malé ohlédnutí za rokem 2011. Nabízíme podstatně širší paletu služeb než kdykoliv předtím (rámování obrazů, fotografie architektury, online systém na webových stránkách...), doplnili jsme řadu špičkových technologií a přístrojů (velkoformátový tisk, nové verze objektivů, serverové řešení správy dat...). Vám, milí zákazníci, děkujeme za přízeň, tento rok jste nám udělali radost (věřím, že i my Vám). Do roku dalšího Vám přejeme pevné zdraví a optimismus za každé situace. Usmívejte se, na fotkách Vám to bude slušet :-)

Marta a vágus

4.10.2010 Kategorie modelky
marta100916108.jpg

Marta zvoní u dveří studia, já otevírám a vidím, že není sama, ale že je u ní nějaký podivný týpek. Říkám si - Marta má divný vkus na přítele, ale nebudu jí do toho mluvit... Zvu oba dál, onen neznámý pozvání přijímá, ale Marta zoufalým hlasem říká - ten není se mnou, ten se ke mě přidal po cestě! Nepustili jsme ho, asi šel pokračovat v denním tahu po místních nálevnách :-)

Jaký je rozdíl mezi čechy a skoty?

15.8.2010 Kategorie svatby
 

Z focení svatby, kde ženich a přibližně polovina hostů byla ze Skotska, druhá polovina z Česka, mám postřeh: Pokud na Skota namíříte foťák, usměje se a počká, až se dofotí, čech prchá a volá: "mě néééé, já vypadám na fotkách blbě!".

Nápadnice

23.4.2010 Kategorie Rodiny
 

Fotil jsem děti ve školce Komenského... Během focení za mnou přišla jedna malá slečna, chytla mně za ruku a pěkně se usmála. Když děti odcházely, přišla za mnou a dala mi pusu na ruku. Krásný zážitek, přeji všem :-)

26.3.2010 Kategorie modelky
 

Prakticky každá soutěž miss má mezi finalistkami některou nebo některé z našich modelek - těmi nejčerstvějšími jsou Jitka Válková, Česká Miss 2010 a finalistka Barbora Hamplová. Holky, gratuluji!

Ne, to nebouráme barák, fotíme REACH!

25.2.2010 Kategorie reportáže
 

Včera večer focení kapely REACH... Škoda, že se všechny fotky nedají publikovat :-) Náladu k focení nám vytvořili australští kolegové AC/DC a jejich úžasné The Razors Edge.

Nezapomínejte tisknout

30.1.2010 Kategorie všechny
 

Přečtěte si tento článek a zamyslete se prosím... Pak se mi ozvěte a já Vám rád pomůžu :-)

27.1.2010 Kategorie modelky
 

Pohlédněte do zákulisí focení soutěže Tvář Dobrého dne v autosalonu BMW ve Zlíně.

27.1.2010 Kategorie modelky
 

Simona píše:
"Ahojky Michale, moc Ti děkuji za ty fotografie. Moc mi pomohly. Jsem dlužníkem :o) ano ještě fotím můžeš se na nějaké fotky podívat na www.missonline.cz mé ID je 6624... Na naše focení často a velmi ráda vzpomínám. Bylo to moc příjemné a i zábavné. Abych pravdu řekla,takové focení, které by bylo prací i zábavou jsem od té doby už nezažila. Většinou dostanu práci nafotím a hotovo. Jinak se mám dobře. A co nového u tebe,máš pořád hodně práce viď,tvoje fotky jsou krásné a dýchá z nich taková pohoda. Líbí se mi. Víc takových jako jsi ty..."
Simčo díky!

Natírám dobře, natírám rád

14.1.2010 Kategorie všechny
 

Rozhodl jsem se udělat reorganizaci studia a u ní zároveň vymalovat jednu místnost. Malíře zvát nebudu, ušetříme peníze... První nátěr flekatý jako p...e, druhý o něco míň, chce to dokoupit jinou barvu a přetřít potřetí. Už je to fajn! Trojím nátěrem se malování spíš prodražilo, ale už umím malovat a když budete chtít, poradím Vám! A příště malujem zase sami :-)

Se sklem se musí opatrně

9.12.2009 Kategorie všechny
 

Tak jsem se těšil, že dneska předám vééélikáánský obraz - dvojportrét. Obraz rozbalím a v rožku rozbité sklo :-( Přesně vím, který schodek za to může. Přesklíme a zítra už snad fotka bude dělat radost...

To bych jako fotky musela platit?

30.11.2009 Kategorie modelky
 

Včera mi došel mail od slečny, která chce pro sebe fotky, je nadšená z naší tvorby. Po cenové nabídce mi dnes došla odpověď "To bych jako fotky musela platit?". Neeee, platí se jenom zedníkům, instalatérům, právníkům, doktorům a dalším, fotografům není za co... Zvláštní a dost pokřivený názor.

29.11.2009 Kategorie všechny
 

Jana píše: Dnes jsem strávila příjemné odpoledne s Baruškou a Evkou. Evka u nás před lety fotila a dodnes na focení vzpomíná a nelituje. Po letech uzrála doba a objednala si dvě fotky ve velkém formátu 90x60cm. Ani nedoufala, že vůbec nějaký archiv máme a byla moc ráda, že se o záběry staráme a každý, kdo u nás fotil si tak může již dávno focené snímky objednat.

Otočka

29.11.2009 Kategorie všechny
 

Zajímá Vás, jaká je u nás v ateliéru při focení atmosféra? Mám pro Vás hodně prozrazující názor náhodného a nestranného pozorovatele. Kamarádka Mirka měla jednu dobu provozovnu kousek od našeho domu (netušila, že se jedná o ateliér) a výhled z okna směřoval přímo k nám. Svěřila se mi, že často viděla jak někdo přichází ke dveřím ateliéru a je na něm vidět nejistota, nervozita snad i trochu obava a když odcházel, tak byl rozesmátý, uvolněný a přátelsky se "s někým" loučil :-)

Malý vyčůránek

24.11.2009 Kategorie všechny
 

Před chvilkou jsme dofotili malinkého Jakuba. Miminka mají tu výhodu, že se můžou vyčůrat kdekoliv a kdykoliv :-))) Fotky budou pěkné, už se těším!

17.11.2009 Kategorie modelky
 

Dnes je výročí 17.listopadu, všude okolo se vzpomíná, tak jsem taky vzpomenul - do galerie modelek jsem přidal Veroniku, jednu z mých prvních fotek :-) P.S. Verčo, co teď vlastně děláš?

17.11.2009 Kategorie reportáže
 

Vysvitlo sluníčko a s dobrou náladou přišla i múza - výsledkem je obraz do kuchyně.

16.11.2009 Kategorie Rodiny
 

Dnes focení s paní Oldřiškou... Moc mi (ani si) zezačátku nevěřila, ale byla pohoda. A toto napsala jako reakci na náhledy fotek: "Dobrý večer, musím uznat, že jste vážně úžasný!!! Vypadá to, že se budu celý večer kochat:))) Děkuji moc, Oldřiška".

13.11.2009 Kategorie modelky
 

Ty jooo, úžasní lidi ještě žijou! Šárka, která dnes dojela na focení jako modelka, je nadpozemská bytost. V hlavě všechno srovnané, vlastní názor, ví proč chce fotit. Sympatická.

5.11.2009 Kategorie modelky
 

Dnes pohodové focení s Katkou... Máme spolu stejný názor na fotky na Facebooku (a libimseti.cz, lide.cz atd.), které si páchají sami lidi předpaženým mobilem v hrsti :-))) Vkus a cit nám navěky odchááázííí.....

Můj milý deníčku...

4.11.2009 Kategorie všechny
 

Vítejte v mém blogu, čas od času mrkněte na zajímavosti a postřehy z každodenního kolotoče...

23.7

let foto
zkušeností

2730

uživatelů
na webu

4122

úžasných
focení

2166

fotek za
3 týdny