Děkujeme za příležitosti vám radost a zábavu dopřát

Děkujeme za příležitosti vám radost a zábavu dopřát

19.11.2018 Kategorie Rodiny Michal Pavlásek
Děkujeme za příležitosti vám radost a zábavu dopřát

Pocity všech přicházejících na focení jsou téměř stejné. Dospělí se domnívají, že nejsou fotogeničtí.  Některé děti se těší na nový zážitek a jiné jeví známky nezájmu, protože rodiče zase cosi vymysleli. Někde uvnitř ale všichni dobře ví, že cíl udělat prarodičům a i sobě radost a mít společné rodinné fotky je dobrý nápad.

Míša byla moc ráda, že jsme se na termínu rodinného focení domluvili. Dnešní téma bylo focení jejích dětí a dětí sestry Petry. První záměr byl vyfotit vnoučata pro babičku a dědečka. Nakonec Míša vzala na focení i manžela a rozhodli se nafotit i rodinnou fotku pro sebe a druhé prarodiče.

 

A tak jsme začali výběrem oblečení, domluvou kdo s kým se bude fotit a první skupina dětí šla na scénu. S ostatními jsem si povídala o životě, focení a i oni dospěláci se pomalu připravovali na to, že i na ně přijde řada.

 

Michal umí naladit a zabavit všechny, kteří chtějí mít hezké fotky a jsou přístupní. Děti přišly z focení uvolněné a usměvavé a nakonec si přáli i fotku každý sám. Spokojenost dětí se hned objeví ve výrazu tváře rodičů, takže paráda. A tak, i přes Petřin živý sen o všech komplikacích, proč focení nemůže proběhnout, se vše povedlo a focení si užili i dospěláci.

 

Jsme s Míšou šťastní, že pocity odcházejících jsou téměř jako přes kopírák: usměvavé tváře, rozzářené oči, dobrý pocit z překonání sebe samých a těšení se na výsledek. To je náš osud a cíl. Umožnit vám užit si focení a zažít, že focení je zábava a radost s dobrým výsledkem. Děkujeme za příležitosti vám radost a zábavu dopřát.

Fotograf Michal Pavlásek, focení modelek, rodin, svateb, reportáží

O autorovi Michalovi

Vždycky jsem rád lidi kolem sebe do něčeho nadchnul. Do focení, do muziky, do Photoshopu... Přijďte na focení a věřím, že nadchnu i vás.

Chcete se s námi podělit o nějaký zážitek?

Napište nám to:

23.9

let foto
zkušeností

2738

uživatelů
na webu

4129

úžasných
focení

1774

fotek za
3 týdny